Yenipazar ve Gölpazarı´ndaki yaklaşık 150 genç insanımıza istihdam olanağı yaratan Parsel Tarım, hızla büyümeye devam ediyor.  Gerek çalıştırdığı iş gücü gerekse ekipmanların her geçen gün çoğalması yöre insanlarında memnunluk yarattı. Eskiden yok pahasına satılan hatta kimsenin dönüp bakmadığı arazilerini, Parsel geldikten sonra değerinde satarak borçlarından kurtulan pek çok aile olduğu gibi, arazilerin satışından elde ettiği parayla şehire göç etmek zorunda bırakılan çocuklarına başlarını sokacak, kiradan kurtaracak ev bile alanlar oldu. 

Yatırımcının yüzünü güldürecek hizmetleri sunan Parsel Tarım, attığı her adımda ne kadar doğru yolda olduğunu her geçen gün çoğalttığı ekipmanların ve araçların varlığıyla kanıtlamıştır. 

Parsel Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Akçay konuyla ilgili olarak şöyle dedi: "Parsel ailesi olarak her geçen zaman biraz daha büyüyoruz. Bu büyümeyi kışın kar - yağmur demeden, yaz gelince cehennem sıcağında özveriyle çalışan elemanlarıma ve Parsel Tarım´a güvenerek toprağa yatırım yapan müşterilerimize borçluyuz. Daha kaliteli ve istikrarlı hizmet vermek için elimizden geleni yapıp bize güvenenlerin güvenini boşa çıkartmayacağız."