Tecrübesi, Alanında Uzman Kadrosu Ve Teknolojik Tarım Ekipmanlarıyla Kendini Sürekli Yenileyen, Türkiye’de Aktif Yatırım Modeliyle Sektörde Bir İlki Gerçekleştiren Profosyonel Bir Gayrimenkul Ve Tarım Firması Var; Parsel Tarım
İstatistiklere Göre İşlenmiş Tarım Arazileri Yatırım Kazanç Oranına Bakıldığında Gayrimenkulde Birinci Sıradadır.
Aktif Yatırım Modeliyle Verimli Tarım Üretimi İçin Chandler Cinsi Ceviz Tercih Edilmektedir. Ceviz Ağacı 3. Yılında Ürün Vermeye Başlar. Periyodik Bakımlarla Her Yıl Ürün Miktarı Artarken Ceviz Bahçenizin Değeri De Katlanarak Büyür. Parsel Tarım Ceviz Üretimine En Elverişli Bölgelerde Üretim Yapar. Bölge Halkına İstihdam Sağlarken, Ülke Tüketiminin Yaklaşık %80i İthal Edilen Cevizin Üretimini Gerçekleştirirek Milli Ekonomiye De Katkı Sağlamaktadır.
Yatırımcısına İse Arsa Değeriyle Birlikte Ceviz Üretimi Projesiyle De Değeri Her Sene Katlanarak Artan Aktif Kazanç Kapısı Açar. Yatırımınızın Değeri, Yükselen Arsa Ve Artan Mahsül Değeriyle 4. Yılında 4 Katına, 10.Yılında 32 Katına Kadar Yükselmektedir. Parsel Tarım Almış Olduğu Arazilerin, Güvenlik Çitlerini, Fidan Dikimi Ve Çevre Temizliğini Kısacası Aktif Tarıma Hazırlaması İşlemlerini Gerçekleştirir. Yatırımcısını Bulmuş Bahçelerin, 3 Yıl Boyunca Periyodik Bahçe Bakımını Ücretsiz Yapmaktadır.
Parsel Tarım ; Yatırımcılarına Ait 10 Bin Dönüme Yakın Bahçenin Güvenliğinin Bakımının Ve Üretiminin Devam Etmesini Sağlar. Bahçe Bakım Şeflerinin Koordinatörlüğünde Bahçe İle İlgili Bilgileri Sürekli Takip Ve Analiz Eder. Son Teknoloji Ekipmanları Ve Alanında Uzman Personel İle ''İyi Tarım'' İlkesini Yaşatırken, Milli Ekonomiye Katkı , Kırsal Kesimde İstihdam Ve Yüzlerce Yatırımcısına Da Kazanç Sağlamaya Devam Eder.