SİZDE CEVİZ BAHÇESİ İSTİYOR MUSUNUZ?

Anasayfa/ Basında Biz / SİZDE CEVİZ BAHÇESİ İSTİYOR MUSUNUZ?

Kocaeli’nin bir çok reklam billboardların da “SİZİNDE CEVİZ BEHÇENİZ OLSUN” sloganıyla Parsel Tarım Emlak’ın reklamlarını görüyorsunuz. Hiç merak ettiniz mi?

Bu reklamları gördüğünüzde, “Evet, Benimde Bir Ceviz Bahçem Olsun” diyorsanız bu haberi dikkatlice okuyun. Parsel Tarım Emlak tarafından sunulan bu hizmet kısaca, size tarım arazisi satıyor ve onun üzerinden ceviz üretip, para kazanmanızı sağlıyor. Bunun şartlarını bilmek ve öğrenmek istiyorsanız, çok detaylı bir web sayfası hazırlanmış ve burada anlatılmış. Biz size çok kısa da olsa, web sayfasının bir bölümü olan “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünden alıntı yaparak anlatmaya çalıştık


 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Parsel Tarım Emlak resmi web sayfasının sıkça sorulan sorular bölümünden aldığımız bilgiler doğrultusunda, üç soru ve bu sorulara verilen cevapları sizlerle paylaşmak istedik…

“%75 KARLA GERİ ALIYORUZ”

Yapacağımız yatırımın 24 ay sonra %75 karla satılacağını ve ilk talibinin parsel tarı Emlak olduğunu söylüyorsunuz Doğrumu ?
Parsel Tarım emlak olarak 24 Ay sonra satışını yaptığı araziyi %75 NET Kar oranı ile yatırımcısından almayı Taahüt Ediyoruz.

“TÜM İŞLEMLER ÜCRETSİ”

Arazilerinizi satarken 3 yıl ücretsiz bakım garantisini sunuyorsunuz bunun içinde ürün toplanması ve satışı dahil mi ?
Parsel Tarım Emlak : 3 yıl bakım garantisi içinde ürününüz için tüm bakım ve toplama işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

“GÖRSEL VE YAZILI BİLGİLENDİRİR”

Araziye uzak oluşumuz nedeni ile toprakta yapmış olduğunuz tarımsal faaliyetlerden nasıl bilgi sahibi olabiliriz ?
Parsel tarım Emlak: Bahçe bakım hizmetleri kontrolündeki tarım arazileriniz, tarlalarınıza yapılacak her işlemden sizleri görsel ve yazılı olarak bilgi sahibi yapar.